Skip to main content

НАША ІСТОРІЯ

Код ЕДРПОУ 24270460

Ліцензія Наказ МОЗ України № 1665 від 13.09.2018.

Договір № 000-Т8ММ-М000 про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій від 16.01.2019

Комунальне некомерційне підприємство “Міська дитяча  поліклініка № 12” Харківської міської ради  є медичною установою Першої столиці, яка вже більше тридцяти років надає медичну допомогу дитячому населенню найкрупніших районів міста: Салтівського, Київського та Слобідського.

Міська дитяча поліклініка № 12 була заснована у січні 1978 року на базі дитячих консультацій міських лікарень №2, №25, №29. 

На той час поліклініка обслуговувала більш ніж 30 тисяч дитячого населення чотирьох районів міста: Салтівського, Слобідського, Київського та Немишлянського.

З дня заснування і до вересня 2015 року поліклініку очолювала головний лікар Семашко Людмила Андріївна, лікар вищої категорії за фахом «Педіатрія» та за фахом «Організація і управління охороною здоров’я», депутат Салтівської районної ради м. Харкова на протязі багатьох років. 

За роки її керування поліклініка неодноразово визнавалась переможцем на районних, міських та обласних конкурсах на звання «Краще підприємство» та була нагороджена Почесними грамотами за високі показники в роботі. В 1983 році поліклініка отримала перше місце серед дитячих лікувальних закладів міста, була учасником ВДНГ та була нагороджена грамотою Міністерства охорони здоров’я СРСР. Поліклініка багато років була базою кафедри організації охорони здоров’я ХІУЛ, медичного інституту та медичного училища.

У теперішній час поліклініку очолює головний лікар Кляшова Ірина Іванівна, лікар вищої категорії за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» та «Дитяча отоларингологія», яка з 2002 року була заступником головного лікаря з медичної частини. 

Комунальне некомерційне підприємство “Міська дитяча  поліклініка № 12” Харківської міської ради є сучасним лікувально – профілактичним закладом на 250 відвідувань у зміну, який надає медичну допомогу майже 12 000 дитячого населення трьох адміністративних районів м. Харкова: Салтівського, Слобідського (Комінтернівського) та Київського. 

Зараз КНП “Міська дитяча поліклініка № 12” ХМР продовжує співпрацю з кафедрами ХМАПО: педіатричної гастроентерології та нутріциології; поліклінічної педіатрії; ультразвукової діагностики; фізіотерапії, курортології та відновлювальної медицини. 

Територіально зона обслуговування КНП “Міська дитяча поліклініка № 12” ХМР знаходиться у центрально-східній частині міста в зоні обслуговування знаходиться 15 загальноосвітніх шкіл, 7 дитячих навчально-виховних закладів, школа-інтернат, Електромеханічний коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, 6 учбових професійно-технічних закладів. 

КНП “Міська дитяча поліклініка № 12” ХМР містить у собі центральний будинок поліклініки, а в поруч розташованому будинку знаходиться клінічна лабораторія, фізіотерапевтичне відділення та кабінет лікувальної фізкультури. 

Центральний будинок поліклініки є пристосованим двоповерховим приміщенням в якому проведений капітальний ремонт з урахуванням вимог поліклініки: забезпечений 2-й вихід (для хворих, що з температурою), виділений зал само запису, виділені кабінети: інфекційних захворювань, ізолятор, щеплення, гастроентеролога, хірурга, ортопеда, кардіоревматолога, офтальмолога, логопеда, гінеколога, отоларинголога, невролога та статистичний кабінет. В поліклініці проводяться електрокардіографічне, рентгенологічне та ультразвукове дослідження. 

Поліклініка забезпечена медичним інструментарієм і апаратурою у відповідності до нормативних документів, виділяються кошти для придбання медикаментів. 

Суворо дотримується санітарно – протиепідемічний режим, приміщення благоустроєні і естетично оформлені. Поліклініка має ліцензію на медичну практику та першу акредитаційну категорію.

В складі поліклініки функціонують:

  1. 13 педіатричних відділень (включно дільниці, школи, НВЗ);
  2. Фізіотерапевтичне відділення;
  3. Клініко-діагностична лабораторія, яка атестована в 2014 році.

Ведеться прийом фахівців за 14 спеціальностями. Проводять консультативні прийоми провідні фахівці кафедр ХМАПО за такими спеціальностями:

  1. Дитяча гастроентерологія;
  2. Педіатрія;
  3. Фізіотерапія.

Крім того на базі поліклініки веде прийом лікар-фтизіатр КЗОЗ «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер № 7». Для підвищення санітарного рівня батьків в поліклініці працюють: «Школа імунізації» та «Школа здорового харчування». 

В поліклініці працюють досвідчені фахівці, віддані своїй справі. За останні роки, незважаючи на недостатнє фінансування, продовжується робота по покращенню матеріально – технічної бази поліклініки: поповнюється перелік сучасних видів діагностичного та лікувального обладнання, який дозволяє піднімати рівень надання медичної допомоги та робить її більш ефективною. Завдяки цілеспрямованості медичних працівників впроваджуються нові технології лікування та профілактики різних захворювань.

Міська дитяча поліклініка № 12

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА №12" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ